Zarezerwuj zabieg on-line
Instytut kosmetyczny
i odnowy biologicznej

Kiedy przychodzi taka chwila, że Twoja mała księżniczka zapragnie mieć kolczyki, każda mama zastanawia się jak sprawić, aby odbyło się to w pełnym komforcie i bezpieczeństwie, a dziecku przyniosło niezwykłą radość.

Spotykamy często rodziców, dla których zakładanie kolczyków dziecku jest ogromną traumą. Mała księżniczka obserwuje swoich bliskich i ulega ich emocjom pełna obawy przed nieznanym.

Tymczasem wcale tak nie musi być.

W Olimpia Day Spa tworzymy takie warunki, aby dziecko zaznało radości podczas zdobywania swoich wymarzonych kolczyków.

Na co należy zwrócić uwagę podczas zakładania kolczyków?

- sterylność.

Wykonanie zabiegu powinno odbywać się w warunkach zapewniających pełne bezpieczeństwo i sterylność zarówno miejsca przekłucia jak i kolczyka.

- szybkość, bezbolesność i poziom głośności działania urządzenia.

Głośny przyrząd do przekłuwania uszu, albo powolny proces mogą wywołać strach. Dziecko nie będzie wtedy chciało współpracować, przez co zakładanie kolczyków może stać się niemożliwe.

- odpowiednie kolczyki.

Kolczyki nie tylko powinny być sterylne, ale i dostosowanie do małych dziecięcych uszu. Oznacza to, że materiał z którego są wykonane nie powinien powodować alergii, a kształt kolczyków uniemożliwiać zaczepienie o ubrania. Odpowiednio dobrane kolczyki niwelują również ryzyko połknięcia małych elementów przez dziecko.

- komfortowe warunki.

Takie, w których dziecko poczuje się pewnie. Zakładanie kolczyków jest nowym doświadczeniem dla dziecka. Znajduje się ona w miejscu, którego nie zna na co dzień, przez co należy stworzyć maksymalne warunki do tego, aby zdobycie upragnionych kolczyków było tylko kolejnym doświadczeniem w życiu.

Co zyskasz dzięki założeniu kolczyków w Olimpia Day Spa?

  • Dzięki zastosowaniu metody DUO (czyli przez dwie osoby równocześnie), zakładanie kolczyków nie tylko będzie przebiegać sprawnie, ale bezpiecznie i komfortowo. Jesteśmy praktycznie jedynym miejscem w Rybniku, gdzie można skorzystać z tej metody.
  • Do przekłuwania stosujemy aparat Studex® System 75™, który pozwala nie tylko na bezbolesne przekłucie uszu dziecka, ale również jest bardzo cichy. Zapewnia pełne bezpieczeństwo i sterylność zabiegu, ponieważ nie ma konieczności dotykania wkładu ani kolczyka, co pozwala na higieniczną pracę.
  • Posiadamy szeroki wybór kolczyków dla dzieci zapewniających bezpieczeństwo użytkowania, w atrakcyjnych wzorach dostosowanych do małych gustów naszych klientek. Kolczyki są sterylnie zapakowane przez co masz pewność, że proces zakładania jest bezpieczny.
  • Dbamy również o przyjazną atmosferę, aby zakładanie kolczyków było dla dziecka przyjemnością.

Jak wygląda proces zakładania kolczyków w Olimpia Day Spa?

Jak wygląda zakładanie kolczyków metodą DUO w Olimpia Day Spa możesz zobaczyć na filmie: 

 

Oto wy­bra­ne opi­nie na­szych klien­tek:

Rewelacyjne podejście do dziecka i profesjonalna obsługa. Będę polecać.

Marianna

Długo szukałam informacji na temat zakładania kolczyków, fora internetowe, grupy dyskusyjne. Zależało mi na bezpieczeństwie mojej córeczki. Z polecenia trafiłam do Olimpia Day SPA. Atmosfera rewelacyjna,  a  Zosia wyszła z uśmiechem na twarzy i pięknych kolczykach, a i mama przy okazji zadecydowała się na drugą dziurkę w uchu :)

Kasia

Po przykrych przejściach ze straszą córką ( u fryzjera założono tylko jeden kolczyk,  drugiego już nie chciała) miałam duże obawy jak będzie z młodszą córeczką. Metoda DUO okazała się fenomenalnym rozwiązaniem. Założenie kolczyków trwało 3 sekundy, czasochłonne okazało się jedynie zaznaczenie kropek flamastrem ponieważ Amelka jest bardzo żywym dzieckiem. Na szczęście Panie kosmetyczki były baaaardzo cierpliwe J Pozdrawiam i do zobaczenia

Beata

Więcej komentarzy: https://olimpiadayspa.versum.com/opinions


Po wykonanym zabiegu dziecko otrzymuje naklejkę lub dyplom super odważnej dziewczynki.

W Olimpia Day Spa Twoja mała księżniczka jest w dobrych rękach.

Zakładanie kolczyków jest również doskonałym pomysłem na prezent np. urodzinowy, czy komunijny. Jeżeli chcesz sprawić dziecku przyjemność, porozmawiaj z rodzicami i ofiaruj dziecku bon podarunkowy.

Zakładanie kolczyków komfortową metodą DUO - 30zł/założenie

Ponad 30 wzorów różnych kolczyków dla małych i dużych księżniczek

Aby umówić się na wizytę zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 534 144 140.