Zarezerwuj zabieg on-line
Instytut kosmetyczny
i odnowy biologicznej

Oferta eventowa

Szukasz pomysłu, jak zaskoczyć przyjaciół niesamowitą imprezą lub spotkaniem, z przyjemnością zaprezentujemy Państwu możliwości jakie daje Olimpia Day Spa. Urodziny, imieniny, czy rocznice to idealne okazje, by sprawić sobie i swoim bliskim przyjemność w postaci chwili relaksu w SPA. Niepowtarzalny klimat miejsca i pełne zmysłowych doznań zabiegi uczynią ten moment jeszcze bardziej niezwykłym i unikalnym.

Spotkania w Instytucie Olimpia Day SPA są doskonałą niespodzianką, którą z przyjemnością pomożemy zorganizować. Każdy event jest w pełni dostosowywany do Państwa potrzeb, a ceny i szczegóły ustalane indywidualnie. Imprezę możemy dodatkowo poszerzyć o catering, wynajem limuzyny oraz o nocleg w komfortowych pokojach Hotelu Olimpia.

W naszym Instytucie mogą Państwo zorganizować wieczory panieńskie, baby shower, kameralne spotkania biznesowe, romantyczne wieczory dla dwojga czy spotkania okazjonalne w oryginalnym klimacie.


Wieczór panieński w SPA

Czyli oryginalny pomysł na babskie party lub okazja do wspólnego przygotowania się na szaloną noc.

Pobyt w Spa to świetny pomysł na wieczór panieński w gronie przyjaciółek i idealny prezent dla przyszłej Panny Młodej. Jeszcze lepszym pomysłem będzie spędzenie go wspólnie w Instytucie Olimpia Day SPA, gdzie grono naszych specjalistów pozostanie tego wieczoru wyłącznie do Waszej dyspozycji. Zadbamy o Wasz komfort, dobre samopoczucie i wygląd, proponując szereg zabiegów upiększających i relaksujących. Towarzysząca temu atmosfera dobrej zabawy przy ulubionej muzyce, lampce szampana i blasku świec wprawi wszystkich w wyjątkowy nastrój. Dla każdej z Was, a przede wszystkim dla Panny Młodej będzie to niezapomniane spotkanie.

Przygotowaliśmy dla Was przykładowy program wieczoru panieńskiego, ale do Was należy ostateczna decyzja, jak chciałybyście go spędzić. W końcu ma on być wyjątkowy i niepowtarzalny ;)

Rytuał saunowy w strefie wellness przyniesie odprężenie ciała i ducha, wprawi Was w dobry nastrój i sprawi, że będziecie wyglądać pięknie. Ceremonie rozpocznie wspólny pobyt w saunie, gdzie każda  z Was podda swoje ciało peelingowi na bazie naturalnej soli morskiej z dodatkiem olejków eterycznych. Sól odżywia skórę, poprawia mikrokrążenie, dokładnie oczyszcza skórę czyniąc ją gładką i napiętą. Kolejny etap  to ceremonia zapachowa w myśl której kamienie polewamy wodą zmieszaną z olejkami eterycznymi, a uczestniczki saunowania nacierają swoje ciało kostkami lodu, aby wywołać efekt ujędrnienia skóry. Na zakończenie pozwalające zachować nawilżenie skóry olejowanie ciała. Po każdym etapie ochładzanie ciała w zimnej wodzie i odpoczynek w specjalnie dostosowanym pomieszczeniu, połączony z degustacją świeżych owoców. W trakcie ceremonii podawana jest woda z lodem i miętą lub bardziej wyskokowe trunki na życzenie. Dla przyszłej Panny młodej, aby zregenerować siły po tygodniach obowiązków związanych z organizacją ślubu zabieg niespodzinka.

Jeśli zaplanowany jest wypad na miasto możemy przygotować Panie od strony wizażu i stylizacji wykonując szałowe makijaże wieczorowe.

Polecamy jeden z trzech pakietów. Możemy również przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę.

Wieczór Panieński Pakiet Standard:

  • wejście na strefę relaksacyjną (strefa na wyłączność uczestników), do dyspozycjisauna sucha wraz ze strefą relaksu i wypoczynku – idealne miejsce do przeprowadzenia „panieńskich zabaw”
  • seans zapachowy w łaźni parowej. Niezapomniane gorące doznania o wybranej nucie zapachowej
  • degustacja owoców przy drinku bezalkoholowym
  • dla każdej Pani szlafrok, peniuar, kapcie

Cena: 4h/300zł + 40zł/os

 

Wieczór Panieński Pakiet Komfort:

  • Obejmujący wersję standard z dodatkowym peelingiem solno – cytrusowym całego ciała dla każdej z uczestniczek wieczoru, wykonywany w łaźni parowej wzajemnie przez uczestniczki.

Cena: 4h/250zł + 55zł/os

 

Wieczór Panieński Pakiet Exclusive:

  • Obejmujący wersję II z dodatkowym relaksacyjnym masażem pleców dla każdej z uczestniczek.

Cena: 4h/200zł + 95 zł/os

Każdy program wieczoru przygotowujemy indywidualnie proponując dodatkowo catering, wynajem limuzyny oraz o nocleg w komfortowych pokojach Hotelu Olimpia.