Zarezerwuj zabieg on-line
Instytut kosmetyczny
i odnowy biologicznej

Krem ochronny SPF30

Przeznaczony do skóry twarzy i ciała, szczególnie rekomendowany na strefy bardzo wrażliwej o dużej tendencji do oparzeń słonecznych oraz dla osób o jasnej karnacji. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega fotostarzeniu, poprzez ochronę DNA komórek skóry przed wolnymi rodnikami. Zawiera filtry mineralne i organiczne, kompleks ekstraktów z jabłka i pomarańczy, flawonole jaśminu. Produkt bezzapachowy. Sposób użycia: stosować na skórę przed wystawieniem  na ekspozycję słoneczną.

Opakowanie detaliczne75ml: 19162

Krem ochronny na skórę twarzy i ciała SPF20

Przeznaczony dla osób o jasnej karnacji z tendencją do oparzeń słonecznych. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega fotostarzeniu poprzez ochronę DNA komórek skóry przed wolnymi rodnikami. Zawiera filtry mineralne i organiczne, kompleks ekstraktów z jabłka i pomarańczy, flawonole jaśminu. Sposób użycia: stosować na skórę przed wystawieniem  na ekspozycję słoneczną.

Opakowanie detaliczne 125ml: 19163

Mleczko ochronne na skórę twarzy i ciała SPF8

Przeznaczone dla osób o ciemnej karnacji z małym ryzykiem poparzeń słonecznych. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega fotostarzeniu poprzez ochronę DNA komórek skóry przed wolnymi rodnikami. Zawiera filtry mineralne i organiczne, kompleks ekstraktów z jabłka i pomarańczy, flawonole jaśminu. Sposób użycia: stosować na skórę przed wystawieniem  na ekspozycję słoneczną.

Opakowanie detaliczne 125ml: 19165

Tonujący krem ochronny SPF10

Przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy przez cały rok. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega fotostarzeniu poprzez ochronę DNA komórek skóry przed wolnymi rodnikami. Zawiera filtry mineralne i organiczne, kompleks ekstraktów z jabłka i pomarańczy, flawonole jaśminu. Tonuje drobne niedoskonałości pigmentacyjne skóry, zapewnia jej blask. Sposób użycia: stosować rano na dokładnie oczyszczoną skórę.

Opakowanie detaliczne 75ml: 19164