Zarezerwuj zabieg on-line
Instytut kosmetyczny
i odnowy biologicznej

ZAWSZE PERFEKCYJNY WYGLĄD

Poprzez odpowiednio dobrany, profesjonalny makijaż permanentny nie musisz martwić się o swój wygląd zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Dzięki profesjonalnemu makijażowi permanentnemu nie tylko zaoszczędzisz czas, który poświęcasz codziennie na samodzielne wykonanie makijażu, ale również zapewnisz sobie piękny wygląd np. na basenie lub zaraz po przebudzeniu w łóżku.

Barbara Stępień

- prekursorka w makijażu permanentnym na Śląsku. Linergistka Long Time Liner od 1998 roku. Uczennica p. Magdaleny Bogulak (Salon Sharley w Warszawie). Laureatka II miejsca Polskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego z 1999 r. Od 2010 roku tytuł Elitarnego Linergisty Long Time Liner zdobytego w Monachium.


Makijaż permanentny brwi – perfekcyjny i naturalny kształt brwi

Czy wiesz, że doskonała linia brwi jest niemal niemożliwa i większość Kobiet narzeka, że ich brwi są za krótkie, nierówne, zbyt rzadkie, albo za małe? Teraz można to zmienić! Makijaż permanentny brwi trwale, odzyskasz naturalny kształt z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Trwały makijaż brwi można wykonać dwoma metodami: włoskową i cieniowania. Zyskasz trwały i perfekcyjny efekt, oraz doskonały wygląd w każdej sytuacji.

Cena 1000 zł


Makijaż permanentny oczu – idealny sposób na piękne podkreślenie spojrzenia

Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po aktywnych ćwiczeniach fi-zycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach.
Wraz z Long-Time-Liner Conture Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs. Makijaż permanentny oczu Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszą-cych szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

Górne kreski: 600 zł
Dolne kreski: 400 zł


Makijaż permanentny ust – perfekcyjne i zmysłowe usta

Marzysz o pięknych i zmysłowych ustach, które będą przyciągały wzrok mężczyzn, a u innych kobiet wzbudzą zazdrosne spojrzenie? Pomoże Ci w tym Linergistka w Olimpia Day SPA, która dobierze kolor z szerokiej palety od naturalnych barw po najmodniejsze odcienie. Następnie stosując Long-Time-Liner Conture Make-up wyrysuje idealny kontur ust, który zlikwiduje asymetrię, skoryguje kształt, pomniejszy lub powiększy usta. Wypełnienie kolorem dzięki naszej wspaniałej technice Full-Lip-Shading pozwoli zakamuflować nierówności w pigmentacji. Wykonaj makijaż permanentny ust i zyskaj perfekcyjny wygląd. Zapomnisz o ciągłym poprawianiu makijażu, ponieważ od teraz linia ust będzie równa, a kolor idealny. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać z pomadek i konturówek - nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach!

Cena: 1200 zł


Instytut Olimpia Day Spa oferuje wszystkim Paniom bezpłatną wizualizację makijażu permanentnego. To idealna propozycja dla każdej kobiety, która planuje wykonanie makijażu permanentnego. Dzięki wstępnemu rysunkowi makijażu możesz przekonać się jak będziesz w nim wyglądać i jak będziesz się w nim czuć. Zobaczysz jaki kształt powinny mieć Twoje usta. Przekonasz się jak wiele uroku doda twarzy regularna linia brwi oraz jaką głębie zyska Twoje spojrzenie dzięki kreskom górnymi dolnym oczu. Jeśli wahasz się i trudno podjąć Ci decyzję, umów się na bezpłatną wizualizację. Odpowiemy na Twoje pytania i pokażemy jak podkreślić naturalne piękno.